FRIDAY NIGHT

 

Draws and Results 

 

SEPTEMBER 9

COURT 1

(6.35pm) In-Laws v Melanie 1

(7.10pm) Yasmin v Lees Team

(7.45pm) Celestial v Original Youngster

(8.20pm) Survivors v Team Money

COURT 2

(6.35pm) Azonto v Old Skool

(7.10pm) Melanie 2 v Gabby

(7.45pm) Encounters v Bottle Tops

SEPTEMBER 16

COURT 1

(6.35pm) Melanie 1 v Old Skool

(7.10pm) Yasmin v Azonto

(7.45pm) Melanie 2 v Lees Team

(8.20pm) Survivors v Bottle Tops

COURT 2

(6.35pm) In-Laws v Celestial

(7.10pm) Gabby v Original Youngster

(7.45pm) Encounters v Team Money

SEPTEMBER 23

COURT 1

(6.35pm) Lees Team v Melanie 1

(7.10pm) Yasmin v In-Laws

(7.45pm) Melanie 2 v Gabby

(8.20pm) Survivors v Encounters

COURT 2

(6.35pm) Celestial v Azonto

(7.10pm) Original Youngster v Old Skool

(7.45pm) Team Money v Bottle Tops

 

SEPTEMBER 30

COURT 1

(6.35pm) In-Laws v Melanie 1

(7.10pm) Melanie 2 v Lees Team

(7.45pm) Original Youngster v  Azonto

COURT 2

(6.35pm) Celestial v Gabby

(7.10pm) Original Youngster 2 v Yasmin

(7.45pm) Old Skool v Westerners

 

 

October 7

COURT 1

(6.35pm) Azonto v Inlaws

(7.10pm) Yasmin v Original Youngster 2

(7.45pm) Melanie 1 v Westerners

COURT 2

(6.35pm) Old Skool v Melanie 2

(7.10pm) Original 1 v Gabby

(7.45pm) Celestial v Lees Team

 

OCTOBER 14

COURT 1

(6.35pm) Celestial v Inlaws

(7.10pm) Original 1 v Original 2

(7.45pm) Melanie 1 v Gabby

COURT 2

(6.35pm) Old Skool v Lees Team

(7.10pm) Yasmin v Melanie 2

(7.45pm) Westies v Azonto

 

OCTOBER 21

COURT 1

(6.35pm) Gabby v Inlaws

(7.10pm) Yasmin v Celestial

(7.45pm) Original Youngster v Old Skool

COURT 2

(6.35pm) Azonto v Westies

(7.10pm) Original Youngster 2 v Mani

(7.45pm) Purple Rain v Hippies

OCTOBER 28

COURT 1

(6.35pm) Old Skool v Westies

(7.10pm) Mani v Yasmin

(7.45pm) Original Youngster 2 v Lees Team

COURT 2

(6.35pm) Celestial v Raymond

(7.10pm) Original Youngster v Azonto

(7.45pm) Gabby v Mel 2

 

November 4

COURT 1

(6.35pm) Inlaws v Gabby

(7.10pm) Mani v Yasmin

(7.45pm) Old Skool v Lees Team

COURT 2

(6.35pm) Revo v A-team

(7.10pm) Original 1 v Azonto

(7.45pm) Original 2 v Celestial

 

November 11

COURT 1

(6.35pm) Old Skool v Mani

(7.10pm) Lee's Team v Yasmin

(7.45pm) Azonto v Raymond

COURT 2

(6.35pm) Randoms v Lions

(7.10pm) Original 2 v Gabby

(7.45pm) Original 1 v Mixups

 

JANUARY 27

COURT 1

(6.35pm) Celestial v Azonto

(7.10pm) FitBits v Yasmin

(7.45pm) Original v Gabby

COURT 2

(6.35pm) Survivours v Lee's team

(7.10pm) Mani v Lions

 

FEBRUARY 3

COURT 1

(6.35pm) Fitbits v Gabby

(7.10pm) Azonto v Yasmin

(7.45pm) Original v Celestial

COURT 2

(6.35pm) Mani v Lee's team

(7.10pm) Survivours v Lions