WEDNESDAY NIGHT

 

Draws and Results 

SEPTEMBER 7

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Yasmin

(7.10pm) Lisa v Westies

(7.45pm) Fina v Reblez

COURT 2

(6.35pm) Superbods v Time Wasters

(7.10pm) Randoms v On Time

 

SEPTEMBER 14

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Lisa

(7.10pm) Fina v Westerners

(7.45pm) Azonto v Mix Ups

COURT 2

(6.35pm) Randoms v Time Wasters

(7.10pm) Superbods v One Time

 

SEPTEMBER 21

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Fina

(7.10pm) Lisa v Yasmin

(7.45pm) Revo v Azonto

COURT 2

(6.35pm) One Time v Time Wasters

(7.10pm) Randoms v Superbods

 

SEPTEMBER 28

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Yasmin

(7.10pm) Fina v Lisa

(7.45pm) Inlaws v Westerners

(8.20pm) Randoms v Dudleys

 

COURT 2

(6.35pm) Superbods v Westies

(7.10pm) Randoms v Rebelz

 

October 5

COURT 1

(6.35pm) Lisa v Patrice

(7.10pm) Team Ann v Fina

(7.45pm) Randoms v Westies

 

COURT 2

(6.35pm) Dudleys v Reblez

(7.10pm) Superbods v Timers

 

OCTOBER 12

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Fina

(7.10pm) Lisa v Yasmin

(7.45pm) Azonto v Rebelz

 

COURT 2

(6.35pm) Dudleys v Timers

(7.10pm) Monkeys v Lions

 

OCTOBER 19

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Lisa

(7.10pm) Azonto v Inlaws

(7.45pm) Westies v Fina

 

COURT 2

(6.35pm) Rebels v Lions

(7.10pm) Monkeys v Dudleys

 

OCTOBER 26

COURT 1

(6.35pm) Lisa v Patrice

(7.10pm) Team Ann v Fina

(7.45pm) Whatever v Westies

 

COURT 2

(6.35pm) Dudleys v Lions

(7.10pm) Monkeys v Rebels

 

November 2

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Yasmin

(7.10pm) Lisa v Fina

(7.45pm) Kat v Dudleys

 

COURT 2

(6.35pm) Random v Time Wasters

(7.10pm) Superbods v Ontime

 

 

November 9

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Fina

(7.10pm) Kat v Yasmin

(7.45pm) Lisa v Patrice

 

COURT 2

(6.35pm) Randoms v Ontime

(7.10pm) Superbods v Timewasters

 

January 18

COURT 1

(6.35pm) Pacman v Mix ups

(7.10pm) Roseanna v Henreitta

(7.45pm) Fina v Patrice

 

COURT 2

(6.35pm)  Mani v Ontime

(7.10pm) Superbods v Kat

 

January 25

COURT 1

(6.35pm) Fast 6 v Rookiez

(7.10pm) Roseanna v No name

(7.45pm) Fina v Henreitta

 

COURT 2

(6.35pm)  Mani v Turtles

(7.10pm) Superbods v Ontime

 

 

 

FEBRUARY 1

COURT 1

(6.35pm) Team Ann v Fina

(7.10pm) Rookiez v No name

(7.45pm) Azonto v Revo

 

COURT 2

(6.35pm)  Randoms v reblez

(7.10pm) Timewasters v westies